امروز 1396/12/28 ساعت 02:38
شمال نیوز : وزیر راه و شهرسازی طی حکمی ، محمود ذوالفقاری را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل راه و شهر سازی مازندران منصوب کرد .....
شمال نیوز: استاندار مازندران به ترک جلسه توسط مدیران واکنش نشان داد و گفت: جلسه شورای برنامه‌ریزی استان باید جدی گرفته شود.
با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران، زیرگذر میدان فرح آباد ساری به منظور کاهش ترافیک در مسیر ترانزیتی ساری به مشهد و نیز ساری به دریا در ابتدای جاده دریای ساری به بهره برداری رسید.
شرایط نابسامان بازارکاردرمازندران به گونه ای شده که شرکت های پیمانکاری نقش واسطه را دربه کارگیری نیروبرای شرکت ها ایفاء نموده وحداقل ها رابرای شاغلان درنظرمی گیرند.
شمال نیوز: مجمع نمایندگان مازندران در جلسه کارگروه اشتغال استان مازندران با تاکید بر توسعه فناوری اطلاعات در کشور اعلام داشتند: نیروهای بومی در اجرای پروژه ها و طرح های کسب الکترونیک مازندران بکارگیری شوند.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در حکمی محمود نوربخش را به سمت رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران منصوب کرد.
شمال نیوز : رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مازندران گفت: 354 طرح صنعتی در مازندران وجود دارد که برای راه‌اندازی مجدد آنها نیاز به اعتباری بالغ بر 470 میلیارد تومان است و برابر هماهنگی‌های به عمل آمده با بانک‌های عامل آن دسته از پروژه‌های ....
شمال نیوز : وی افزود: امسال هنوز تنخواه عمرانی نداشتیم و تعهدات سفر هنوز انجام نشده و این دیدگاه که از سایر منابع استفاده کنیم دیدگاه خوبی نیست.....

ساری – ایرنا – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با تاکید بر تکمیل طرح های نیمه تمام استان گفت که مدیران دستگاههای اجرایی به دنبال آغاز طرح های جدید عمرانی نباشند .

شمال نیوز : او اتمام طرح های نیمه تمام استان را نیازمند مشارکت دادن بخش خصوصی دانست و افزود : با وضعیت موجود اقتصادی از جمله کاهش قیمت نفت ، مشارکت دادن بخش خصوصی ضروری است .....